קסל שירותים הנדסיים: מנועים חשמליים

מנועים חשמליים
עם עלות בסיסית נמוכה, שירותי תחזוקה מינימליים ואורך חיים ממושך, מנועים חשמליים מציגים יתרונות שקשה להתעלם מהם

מנועים חשמליים הם מנועים המופעלים באמצעות הטענה ממקור חשמל. מנועים אלה לא זקוקים לדלק, לא זקוקים לשמן מנוע או להטענה באמצעות בטרייה (מצבר).
מנוע חשמלי בעל הספק של רבע כוח סוס מסוגל לבצע עבודה בהספק זהה לזה שיבצעו שני גברים בו זמנית, באופן יעיל יותר ויקר פחות. מנוע כזה, המתוחזק כראוי, מסוגל לספק כשלושים אלף שעות פעילות, ללא צורך בתיקונים משמעותיים. באופן כללי, מנועים חשמליים דורשים שירותי תחזוקה מינימליים וזהו אחד מהיתרונות שלהם. 

בהשוואה למנועי בעירה או מנועי בנזין, יש למנועים חשמליים מספר יתרונות, בהם גם העלות הבסיסית של מנוע חשמלי. מדובר בעלות נמוכה באופן משמעותי מזו של מנוע בנזין בעל הספק זהה. למנועים חשמליים יש פחות חלקים שנעים בתוכו, בהשוואה למנוע בנזין. מאפיין זה מאריך את משך חיי המנוע. כמו כן, הם לא קופאים כשהטמפרטורה יורדת אל מתחת לאפס. בנוסף, מנועים חשמליים מתאפיינים ביעילות ובאוטומציה של מערכת ההפעלה ושל התפקודים השונים.

יחד עם זאת, כדאי לשים לב לעובדה שישנם מנועים חשמליים רבים שאינם ניתנים לשינוע. חשוב לברר את מידת אספקת וצריכת החשמל של המנוע. לעתים יש צורך בהארכות יקרות על מנת להתחבר לנקודת חשמל להטענה, במקומות בהם חסרה נקודה כזו. חשוב לציין, כי עלות ההפעלה לשעה עולה בשימוש במנוע בעל הספק גבוה ויכולת טעינה נמוכה יחסית. ברוב המקרים היתרונות של המנועים החשמליים בולטים בעיקר בהשוואה מול מנועים אחרים.
 
Content

לקבלת הצעת מחיר, נא למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם.